Listopad 2008

Foosball turnaj

28. listopadu 2008 v 19:14 | admin |  liga

Losované dvojice !!

Kde : Dolní Lhota - Hostinec u Raků

Kdy : Sobota 29.11.2008

Start v 15:00 , zápisné od 14:30 hod

Startovné : 20 Kč + hry si každý platí sám

Hraje se o hodnotné ceny
J

Mordor vs Želechovice city 11:1

27. listopadu 2008 v 16:00 | mirRa |  liga

Další ligové kolo nás vyslalo do Nivnice za legendárním Mordorem. Již cesta dávala tušit, že nás nečeká úspěšný den. Zima, blbě navazující spoje. V Brodě jsme si postáli v mrazu před nádražím přes půl hodiny, což předzápasové přípravě také moc nedalo. Inu nedá se. Jelikož bus jel za opravdu dlouhou dobu, padla volba na taxík. Ten nás tedy zavezl přímo do jámy lvové. Tam už na nás čekali první členové Mordoru. Protože spojů jezdí málo, rozehra byla velmi rychlá. I tak jsme začali o dvacet minut později. Opravdu jsme pořádně zabojovali, však se taky většina her hrála na tři legy. Ovšem zkušenosti a disciplína Nivnických se projevily. Domácí vyhráli 11 ze 12cti her, čímž nám nadělili potupnou prohru. I když jsme ovšem takto prohráli, máme ze zápasu velmi dobrý pocit. Kdo neviděl zápas, asi nepochopí, ale je vidět, že náš tým začíná hrát disciplinovaně, vyvarováváme se většiny hrubých a hloupých chyb. V tabulce ligy sice zatím okupujeme spodní místa, ovšem faktem je, že již máme odehráno s většinou těžkých soupeřů. Uvidíme, co přinesou další kola.


Výjezd Mordor

21. listopadu 2008 v 21:54 | admin |  liga
V neděli 23. listopadu od 15 00 v Nivnici sehrajeme další zápas zlínské Rosengart ligy. Tímto bych rád pozval všechny nadšence do baru Siola, kde se střetneme s loňským vícemistrem Mordorem. Utkání bude jistě velmi napínavé, proto ho buď navštivte nebo nám alespoň držte palce doma!:)

Želechovice city vs Common rail 1 : 11

17. listopadu 2008 v 22:16 | admin |  liga
Zdarec, myslím si, že report z tohoto utkání je zbytečný a často bych se opakoval ze svých předešlých. Proto zde připíchnu pouze pár momentek ze zápasu. Musím uznat a potvrdit kvalitu soupeře a vyzdvihnout jeho fotbálkový um. Vyhrává ten lepší!


Krajský pohár II

5. listopadu 2008 v 11:29 | admin |  liga
  • Začátek: 8.11.2008 12:00
  • Typ: Kategorie B
  • Místo: ŽELEZO, Rožnov pod Radhoštěm
  • Kontakt: Petr Pražák
  • Tel.: 731494941
  • Poznámka: Budeme hrát turnaj dvojic a jednotlivců. Upozornění, na turnaji se nebude hrát "C" skupina

Tornádo vs Želechovice city 8 : 4

2. listopadu 2008 v 23:07 | admin |  liga
I druhý zápas týmu Želechovice city neměl bodový konec. Do cesty se nám postavilo Tornádo. Po přeložení zápasu s rožnovským Common Rail jsme se těšili na "Podřevnické derby" s týmem Tornáda. Kluci z Otrokovic ještě nemají domácí hřiště na 100%
připraveno, a proto sehráli svůj domácí zápas na horké želechovické půdě, kam jsme "přijeli" jako hosté. Papírově se jednalo o těžšího soupeře než tým Chytil Trefil ze Vsetína a taky z tohoto důvodu jsme moc nečekali, že budeme mít nějakou extra velkou šanci na nějaký bod. Přesto jsme neskládali zbraně a cítili svou šanci na kus otrokovického koláče. Začátek zápasu vypadal velice nadějně, kdy dvojice Machula Tišer vedla v prvním legu již 4:2, aby dokázala po vlastních chybách ještě 4:5 prohrát a následný druhý leg víceméně zkopírovat. První duel mi připomněl zápas ve Vsetíně. Škoda. Soupeř vedl 1:0 a položil základ svému zaslouženému vítězství. Další 2 dvojky jsme prohráli a na nás se "smálo" score
3:0. Za tohoto stavu bylo již potřeba vydolovat alespoň jeden bod, aby nám Tornádo neodskočilo na hrozivých 4:0. Dvojice Pospíšil Machula se zhostila své role obstojně a vybojovala první bod. Po tomto vítězství přišel náš neoblíbený podnik jménem čtyřhra. Výsledek byl žalostný. Tornádo si připsalo další bod a v dobře rozjeté sérii pokračovalo i nadále až do stavu 6:1, kdy dvojka Machula Krajča kosmeticky upravila na 6:2. Vidina bodů byla již v nedohlednu, ale stále jsme bojovali a dokázali ještě upravit na konečných 8:4 pro Tornádo. Další 2 naše body jsme získali z druhých jedniček a z volného nasazení. Bodový zisk Tornáda jsme už ale neohrozili. Je třeba říct, že zkušenější tým Tornáda předvedl výkon stabilnější, kompaktnější, týmový a po zásluze si do tabulky pravdy připsal všechny 3 body. Myslím, že tým Želechovice city nepředvedl vůbec špatný výkon, ba naopak lepší než posledně. Musím hráče pochválit za nasazení a bojovnost a za fakt, že nechybovali tak jako v již zmiňovaném Vsetíně. Chyběla nám však lepší koncovka, a proto jsme dostali lekci z produktivity. Doufám, že se z vlastních chyb poučíme a příště dokážeme urvat body!